Ложка, Дитяча кулінарна студія

діяльність: Дітям
м. Львів, вул. Ширецька, 36 (ТВК Південний, ТЦ Володимир 2/3)
(097) 734-91-31
зберегти цю органцізацію на пошту
Ви вказали не дійсний e-mail
Візитна картка успішно надіслана!
знайшли помилку?
Дитяча кулінарна студія "Ложка" проводить майстер-класи, які покликані допомогти кулінарам – початківцям освоїти свої перші кроки кулінарної справи.
Завдяки цікавим та захоплюючим заняттям, діти навчаться не тільки готувати, але й дізнаються про основні поняття фізики, хімії, історію виникнення страв та смачні історії про їжу! Кожна країна ознайомить початківців – кулінарів з традицією та історією їхніх кухонь, дасть можливість вивчити особливості приготування окремо взятих національних страв. Діти навчаться правил поведінки за столом, користування столовими приборами!

На наших занятях буде висвітлено безліч цікавих фактів! Чому в пічці тісто стає повітряним та легким? Чому сире яйце крутиться повільніше, ніж варене? Чому рис вирощують на спеціально затоплених водою полях? Відкриють для себе світ шоколадного дерева! Де воно росте, як готують шоколад? І звісно-ж, самі спробують приготувати ласощі на заняттях!

Дітки зможуть спілкуватись з ровесниками, що є важливим для подальших дружніх відносин та розвитку дитини, як особистості вцілому! А також, на уроках зможуть фантазувати та розвивати мислення! Наприклад: зможуть формувати придумані Ними фігурки з тіста, або створювати звірят з овочів!

З юними кулінарами займатиметься кухар - аніматор, який навчатиме основ кулінарії! Всім школярикам надається поварська форма школи кулінарії «Ложка», необхідна атрибутика та інвентар для приготування страв. Музичний супровід!

Можлива присутність батьків та спільна дегустація страв!
РЕЖИМ ПАНОРАМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ ВУЛИЦЬ
  • Натисніть на значок чоловічка man що в правому нижньому куті мапи та не відпускаючи, перетягніть його на область мапи, яку бажаєте оглянути
  • Переглядати можна вулиці та місця, відмічені блакитними лініями і крапками
  • Щоб вийти з панорамного режиму, натисніть стрілку «назад» arrow що у верхньому лівому куті
переглядів: 462
Інформація про «Ложка, Дитяча кулінарна студія» перевірена 12.12.2018 сервісом ★"Ваш довідник"★
переглянути інші органцізації в рубриці:
Відпочинок > Дітям