Моторна Бджілка, Дитячий навчально-розважальний центр

діяльність: Дітям
м. Львів, пр. Червоної Калини, 62А
(067) 537-07-78;
(032) 232-81-31
зберегти цю органцізацію на пошту
Ви вказали не дійсний e-mail
Візитна картка успішно надіслана!
знайшли помилку?
Проведення дитячих свят, веселі аніматори, лабіринт та батут. Розвиваючі заняття з дітьми від 1 року. Підготовка до школи. Логопед та психолог.
Навчання:
Проводиться професіональними педагогами у спеціально відведеній дитячій класній кімнаті.
Розвиваючі заняття для немовлят та діток від 1-го до 5-ти років. Ці заняття, розроблені на основі найсучасніших світових навчальних методик та спрямовані на розвиток дрібної моторики рук, вивчення різноманітних предметів та матеріалів включають  малювання, ліпку, танець, співи тощо. Особливо корисні для діток, які збираються йти в Дитячий садочок, або не мають змоги його відвідувати, оскільки в процесі навчання дітки вчаться правил поведінки в колективі, посидючості, самостійності.

Підготовка до школи:

  • читання
  • каліграфія
  • математика
  • логіка
  • образотворче мистецтво
  • руханка (Ігровий лабіринт)
А також робитимемо акцент на підготовці діток до проходження тестування для вступу до школи.

Ігрова кімната (Ігровий лабіринт)

Ігрова кімната - приміщення, площею 160 м2, яка вміщає в собі шафки для роздягання,  Ігровий лабіринт, ігрову зону з кубиками, за допомогою яких можна будувати замок, або вивчати літери, спортивні мати для занять гімнастичними вправами, зону карооке, а також окремо відділену шторками зону зі столиками для святкування Дитячих свят.
Лабіринт розрахований для самостійного перебування дітей від 3-х до 12 років. Дітки молодшого віку можуть бути присутні разом з мамами, татусями, або іншими супроводжуючими особами.

Ігрова кімната — чудове місце для фізичного розвитку та створення гарного настрою Ваших діток, а також вивільнення Вашого часу на покупки, відпочинок, тощо.

Графік роботи Ігрової кімнати:
Пн. - Сб. - 10-00 до 20-00
Нд. - 10-00 до 19-00

Дитячі свята (Дні народження, випускні вечори тощо) — організовуємо для діток в Ігровій кімнаті щодня  з понеділка по неділю на 10-00, 13-00 та 16-00. Для святкування надаємо в оренду столики розміщені у відділеній шторками зоні. Частунок для гостей Ви можете організувати самі (як правило торт, фрукти, безалкогольні напої, піца), або ж ці клопоти із задоволенням візьмуть на себе працівники кафе "Мелянж”, що знаходиться на першому поверсі ТЦ "Інтерсіті”.

Професійні аніматори (Принцеса та Пірат, Мальвіна та Клоун, Маша та Ведмідь, Східна красуня та Принц), які мають у свої програмі конкурси та забави на будь-який вік та смак зроблять свято для Ваших діток ще яскравішим та цікавішим! А для повноти вражень можете замовити ще й святковий арт-візаж. За допомогою безпечних фарб, нанесених на личка, Ваші дітки зможуть перевтілитись у будь-яку тваринку чи героя мультиплікаційних фільмів.
РЕЖИМ ПАНОРАМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ ВУЛИЦЬ
  • Натисніть на значок чоловічка man що в правому нижньому куті мапи та не відпускаючи, перетягніть його на область мапи, яку бажаєте оглянути
  • Переглядати можна вулиці та місця, відмічені блакитними лініями і крапками
  • Щоб вийти з панорамного режиму, натисніть стрілку «назад» arrow що у верхньому лівому куті
переглядів: 6285
переглянути фотогалерею цієї організації
8 фото
переглянути інші органцізації в рубриці:
Відпочинок > Дітям