Зооцентр «Веселі звірята»

діяльність: Дітям
м. Львів, вул. Щирецька, 36 (ТВК Південний, у дитячому пізнавально-розважальному центрі «Веселка», цоколь ТЦ «Калина»)
(032) 243-51-98
зберегти цю органцізацію на пошту
Ви вказали не дійсний e-mail
Візитна картка успішно надіслана!
знайшли помилку?
У зооцентрі «Веселі звірята» представлено понад півсотні різновидів екзотичних тваринок, плазунів, птахів та рибок.

Крокодил «Геник», мавпочка «Чарлі», скунс «Воллі», а ще білочки, пітон, різноманітні змії, ящури, шиншили, крілики, папуги, черепахи – це далеко не весь перелік кумедних звірят, з якими відтепер діти зможуть потоваришувати у зооцентрі «Веселі звірята» на території дитячого розважально-пізнавального центру «Веселка».

Загалом у зооцентрі «Веселі звірята» представлено понад півсотні різновидів екзотичних тваринок, плазунів, птахів та рибок. Усі звірята перебувають під постійним доглядом кваліфікованого зоолога-ветеринара.

Відвідувачі нового зооцентру на власні очі можуть не лише побачити екзотичних тваринок, але й зробити пам’ятну фотографію із його мешканцями. Улюбленець публіки – двометровий тигровий пітон-альбінос, який залюбки фотографується в обіймах дітей та дорослих.

А скунс «Воллі» (який розвіює міф про те, що скунси неприємно пахнуть і нападають «смородом» на своїх недругів) найбільше полюбляє ніжне прогладжування за шерстю та пригортається до своїх відвідувачів ніжніше, ніж пухнаста кішка.

Тим часом мавпочка «Чарлі» з радістю частується бананами, які приносять відвідувачі. Щоправда годівля мавпочки дозволена лише при погодженні зоолога.

Відвідування зооцентру «Веселі звірята» - це не просто цікаве проведення часу. Насамперед – це близьке знайомство зі світом природи, під час якого діти у невимушеній формі взнають багато пізнавальної інформації про тварин та їх географічну батьківщину.

Кваліфікований зоолог-ветеринар проводить як групові, так і індивідуальні екскурсії по зооцентру, знайомлячи відвідувачів із екзотичною фауною.

Години роботи: щодня з 11:00 до 20:00

Квитки:
Дитячий – 5 грн.
Дорослий – 10 грн.

За умови оплати вхідного квитка для перебування дитини у дитячому центрі «Веселка» (вт-пт: 25 грн/год; сб-нд: 35 грн/год), вхід у зооцентр для дитини та батьків – безкоштовно.

РЕЖИМ ПАНОРАМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ ВУЛИЦЬ
  • Натисніть на значок чоловічка man що в правому нижньому куті мапи та не відпускаючи, перетягніть його на область мапи, яку бажаєте оглянути
  • Переглядати можна вулиці та місця, відмічені блакитними лініями і крапками
  • Щоб вийти з панорамного режиму, натисніть стрілку «назад» arrow що у верхньому лівому куті
переглядів: 2498
Інформація про «Зооцентр «Веселі звірята»» перевірена 16.05.2016 сервісом ★"Ваш довідник"★
переглянути фотогалерею цієї організації
16 фото
переглянути інші органцізації в рубриці:
Відпочинок > Дітям