Марк, Центр меблів та інтер’єру

м. Львів, вул. Княгині Ольги, 95 (перехрестя з вул. Наукова)
(032) 290-44-00;
(097) 202-44-00 (рецепція);
(097) 202-04-04 (адміністрація)
зберегти цю органцізацію на пошту
Ви вказали не дійсний e-mail
Візитна картка успішно надіслана!
знайшли помилку?
МАРК — це меблевий торговий центр, який представляє найбільш відомі та яскраві меблеві марки, що присутні на українському ринку, в одному місці.
Сьогодні МАРК об’єднав більше 100 меблевих салонів, які розташовані на 3-ьох поверхах торгового центру. Продукція 150 меблевих брендів демонструє досконалі рішення для оселі, поєднуючи якість, стиль та функціональність.
Центр меблів та інтер’єру МАРК буде також цікавим для шанувальників розкоші і для тих, хто надає перевагу стриманій функціональності. Вам пропонуються експозиції класичних та сучасних меблів вітчизняного виробництва та європейських брендів, які спроектовані відповідно до потреб сьогодення з урахуванням модних тенденцій та оснащені сучасними механізмами і фурнітурою.
У кожного з нас є своя філософія комфорту та краси, а для тих, хто бажає втілити її у життя самостійно, МАРК пропонує експозиції меблів в інтер’єрному рішенні.В окремих салонах Ви маєте можливість побачити 3-D візуалізацію розміщення меблів, елементів декору  в інтер’єрі.

МАРК допомагає створити комфорт, затишок та настрій у Вашому домі. Наплощі розміром 10.000 м2 представлений широчезний вибір меблів, елементів декору та предметів інтер’єру, що пропонують салони шпалер, килимів, освітлення, виробів з каменю, інтер’єрних годинників. Тут знаходиться найбільший у Львові салон керамічної плитки та сантехніки, що представляє продукцію понад 100 європейських фабрик. Великий вибір кухонь, вмонтованої техніки  для кухні, віталень, спалень, дитячих,  матраців і подушок. Фахівці студій текстильного дизайну та комплексних рішень оформлення вікон пропонують Вам свої творчі вміння.

Години роботи:

щодня з 10 до 19 год, а у неділю з 12 до 19 год
РЕЖИМ ПАНОРАМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ ВУЛИЦЬ
  • Натисніть на значок чоловічка man що в правому нижньому куті мапи та не відпускаючи, перетягніть його на область мапи, яку бажаєте оглянути
  • Переглядати можна вулиці та місця, відмічені блакитними лініями і крапками
  • Щоб вийти з панорамного режиму, натисніть стрілку «назад» arrow що у верхньому лівому куті
переглядів: 2532
Інформація про «Марк, Центр меблів та інтер’єру» перевірена 28.01.2019 сервісом ★"Ваш довідник"★
переглянути фотогалерею цієї організації
1 фото
переглянути інші органцізації в рубриці:
Різне для побуту > Гуртівні та супермаркети