Lem Station, Соціальний хаб

м. Львів, вул. Вітовського, 57
(097) 202-5505
зберегти цю органцізацію на пошту
Ви вказали не дійсний e-mail
Візитна картка успішно надіслана!
знайшли помилку?
Станція Лема — це соціальний хаб, де створено можливості для для локального бізнесу, митців, підприємців та інших представників креативних індустрій реалізувати свій творчий потенціал, зав’язати нові знайомства та втілити свої задуми та ідеї.
Інфраструктура проекту включає: івент зону, коворкінг, зону їжі, відкриті тераси, майстерні, амфітеатр, центр розвитку дітей та інше.

Мета Lem Station — Здійснити трансформацію старого трамвайного депо на перехресті вул Сахарова та Вітовського в інноваційний креативний центр, який стане точкою перетину і самореалізації митців, підприємців, науковців та інших представників креативних індустрій.
Реконструкція трамвайного депо та втілення проекту буде тривати від 2 до 5 років.

Наша візія — продовжити традицію інновацій в місті. Львів — місто футуристів, інноваторів, винахідників та романтиків. Станіслав Лем — видатний львів’янин, футурист, письменник. Львову потрібен потужний майданчик для комунікацій та співпраці, місце де локальний бізнес може зустрітися з глобальним ринком, де кожен може розкрити свій креативний потенціал.

Реалізація проекту передбачає максимальне збереження оригінальної форми та історичної архітектури. Будівлі трамвайного депо початку 20 ст будуть відновлені без змін до фасадної частини. Також на території буде залишатися інфраструктура що обслуговує львівський трамвай (диспетчерський пункт, трансформаторна станція).

Соціальна складова:
Проект Lem Station передбачає комерційну діяльність частини локацій, на нашу думку жити та розвиватися може лише той проект який в стані сам себе утримувати. При цьому ключова його функція є соціальною — бути місцем для львів’ян, де вони отримують можливості реалізувати себе. Lem Station відкритий до співпраці з соціальними проектами і буде сприяти ініціативам які приносять користь суспільству.

Проект орієнтований на львів’ян та тих хто небайдужий до майбутнього міста, хто веде бізнес або працює у креативній сфері, хто бажає щоб він та його справа розвивалися. 
РЕЖИМ ПАНОРАМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ ВУЛИЦЬ
  • Натисніть на значок чоловічка man що в правому нижньому куті мапи та не відпускаючи, перетягніть його на область мапи, яку бажаєте оглянути
  • Переглядати можна вулиці та місця, відмічені блакитними лініями і крапками
  • Щоб вийти з панорамного режиму, натисніть стрілку «назад» arrow що у верхньому лівому куті
переглядів: 2598
Інформація про «Lem Station, Соціальний хаб» перевірена 02.11.2017 сервісом ★"Ваш довідник"★
переглянути фотогалерею цієї організації
1 фото
переглянути інші органцізації в рубриці:
Нерухомість > Коворкінг-центри (офіси для спільної роботи)