Таємна аптека, Інтерактивний музей

діяльність: Музеї
Львів, площа Соборна, 1 (поблизу пам’ятника Данилу Галицькому)
(067) 370-56-98
зберегти цю органцізацію на пошту
Ви вказали не дійсний e-mail
Візитна картка успішно надіслана!
знайшли помилку?
Історія цього незвичного музею розпочалася у 2012 році, коли в одній із найстаріших львівських аптек «Під Угорською короною», під час ремонту було "знайдено" таємний вхід у підземелля.
Тут "виявили" давню фармацевтичну лабораторію, у якій таємний аптекар досі "варить" мило для хабарників і "виготовляє" піґулки для щастя.
Аптека «Під Угорською короною» заснована 1772 року на колишній Бернардинській площі (тепер площа Соборна) представником знаної родини французьких емігрантів Александром Лошан де Бер'є. Назва аптеки пов'язана з тим, що, за легендою, поряд у Бернардинському монастирі певний час перебували реліквії Св. Стефана – короля і покровителя Угорщини. Документів про початкову діяльність аптеки не знайдено, проте маємо деякі факти з її історії.
У 1871 році власником аптеки став Якуб Піпес-Поратинський, на змовлення якого на початку ХХ століття архітектор Король Боублік звів на цьому ж місці новий триповерховий будинок, де аптека знаходиться і сьогодні. Тоді ж у торгівельному залі поставили необарокові меблі з металевим решітником, вхід прикрасили ажурним ковпаком, а на фасаді розмістили напис – «Рік заснування 1772».
 Зараз головну таємницю аптеки охороняє єдиний у світі Лев-аптекар. Він у своїй аптечній ступці зітре у порох усі Ваші проблеми! Якщо хочете собі такого — завітайте у наш музей!
РЕЖИМ ПАНОРАМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ ВУЛИЦЬ
  • Натисніть на значок чоловічка man що в правому нижньому куті мапи та не відпускаючи, перетягніть його на область мапи, яку бажаєте оглянути
  • Переглядати можна вулиці та місця, відмічені блакитними лініями і крапками
  • Щоб вийти з панорамного режиму, натисніть стрілку «назад» arrow що у верхньому лівому куті
переглядів: 5246
Інформація про «Таємна аптека, Інтерактивний музей» перевірена 21.04.2016 сервісом ★"Ваш довідник"★
переглянути фотогалерею цієї організації
1 фото
переглянути інші органцізації в рубриці:
Відпочинок > Музеї