FESTrepublic club, Нічний клуб

м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26
(067) 310-73-86
зберегти цю органцізацію на пошту
Ви вказали не дійсний e-mail
Візитна картка успішно надіслана!
знайшли помилку?
Клуб відкрито на місці закинутого заводу «Галичскло», який не працював майже десять років, відкрили ще один нічний клуб міста. Особливість нового закладу не тільки у тому, що він працює у приміщенні, де раніше видували скляні пляшки, а й у графіку роботи – клуб працює лише раз чи двічі на місяць.
Ще у 2008 році на вул. Старознесенській було виробництво скляних пляшок. На «Галичскло» привозили пісок, тут працювала піч і видували пляшки для аптечної промисловості. Але після кількох фінансових операцій та перепродажів, підприємство збанкрутувало і територію площею два гектари виставили на продаж.

На стіні клубу висить декоративна табличка «вул. Цісаря Франца Йосифа», насправді адреса клубу вул. Старознесенська, 24. Нову назву вирішили повісити, аби підкреслити масштабність приміщення

«Сама будівля, де видували скло, добре збереглася. У приміщенні працювала велика піч, ззовні досі можна побачити великий димар цієї печі. Ми знайшли на підприємстві багато шматків скла, вирішили залишити їх як елемент клубу, зробили велику лампу, яка прикрашена, власне, цим склом», – пояснює Юрко Назарук, один із співвласників мережі ресторанів «!FEST».

На ремонт старого заводу витратили майже рік. Тут зробили звукоізоляцію та відновили усі потрібні комунікації. Новий клуб прикрасили елементами попереднього нічного закладу від «!FEST» – «Арсеналу», який працював у центрі. Зокрема Fest republic club прикрашає великий місяць, який висів біля стола діджеїв у «Арсеналі». З ресторану «Лівий берег», який розташований у одному з приміщень Оперного театру, у нічний клуб привезли човен, його попросив забрати звідти Тадей Едер, директор театру.

У клубі вирішили залишити також старий трансформатор з «Галичскла», тепер він частина декору одного з коридорів будівлі.

Згідно із задумом, клуб не працюватиме щовихідних, тут організовуватимуть виступи двічі на місяць. Тут також обіцяють проводити публічні зустрічі і навіть літературні читання.

Окрім нічного клубу, на даху старого заводу облаштували велику терасу. Тут поставлять м’які меблі та відкриють міні-бар, усі охочі зможуть піднятися на дах і побачити вечірній краєвид Львова.
РЕЖИМ ПАНОРАМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ ВУЛИЦЬ
  • Натисніть на значок чоловічка man що в правому нижньому куті мапи та не відпускаючи, перетягніть його на область мапи, яку бажаєте оглянути
  • Переглядати можна вулиці та місця, відмічені блакитними лініями і крапками
  • Щоб вийти з панорамного режиму, натисніть стрілку «назад» arrow що у верхньому лівому куті
переглядів: 6470
Інформація про «FESTrepublic club, Нічний клуб» перевірена 14.09.2016 сервісом ★"Ваш довідник"★
переглянути фотогалерею цієї організації
5 фото
переглянути інші органцізації в рубриці:
Відпочинок > Нічні клуби і дискотеки