Термоакустика

діяльність: Вакансії
м. Львів, вул. І.Франка, 61 (оф 299А)
(067) 322-04-47;
(067) 322-04-45
зберегти цю органцізацію на пошту
Ви вказали не дійсний e-mail
Візитна картка успішно надіслана!
знайшли помилку?

Робота за кордоном. Ліцензія №291551

Робота в Польщі.

Будівництво (різноробочі, спеціалісти, зварювальники) 9-12 злотих в год. Проживання за рахунок роботодавця.

Прибирання (жінки) 8 злотих в год. Проживання за рахунок роботодавця.

Мясокомбінати (сортування, прибирання, пакування) 7-9 злотих в год. Проживання і харчування за рахунок роботодавця.

Ферма норок 7-9 злотих в год. Проживання платне.

Заводи і фабрики (чоловіки і жінки) 8-9 злотих в год. Проживання і харчування за рахунок роботодавця.

Сільськогосподарські роботи – сезон 2015.

Збір трускавок червень – липень. Збір малини липень-серпень. Збір канадської  чорниці липень – вересень. Збір слив, яблук серпень-жовтень 2015р.Оплата від виробітку.

Робота. Швеція, Фінляндія – сезон 2015

Збір морошки, чорниці, брусниці, білих грибів, ловля на спінінг щук, липень – жовтень 2015р. Можливий дохід від 2000 до 5000 євро. Наявність автомобіля. Бригада в автомобілі не більше 4-ох осіб. Проживання 8 євро в добу.


Корисний відпочинок у Лапландії.
Починаючи з кінця березня, люди котрі неодноразово їздили в Європейське Заполярья втрачають спокій і активно готуються до поїздки в європейську північ. Це нагадує процес як часом селянин весною втрачає спокій і по десять раз в день бігає дивитись на поле чи зійшов сніг, чи тепла земля, як рибак перед початком сезону готує свої вудочки і решту спорядження для виїзду на річку і озера.
Тут вступає в силу мисливський рефлекс і азарт людини – бажання рухатись, нових пригод і пізніших спогадів зимовими вечорами.
Але зараз вертаємось до суті питання. Останні 40 років вся західна Європа виїжджає для оздоровляння а також невеликого під заробітку в серпні в Швецію на збір лісових ягід. Розумні шведи одразу зрозуміли що гроші у них розсипані у них під ногами і швиденько організували цей бізнес. Сильно їм в цьому допоміг напружений ритм 20-го століття. Заполярья дає людині душевний спокій, туди потягнулися першими люди освідченні - фізики, математики, генетики , викладачі, адвокати і судді. Тобто люди розумової праці, котрим необхідно дати можливість своїм нервам відпочити ( у заполярьї сни солодкі, ніч проходить як би її не було ). Шведи це швиденько пропрацювали у вигідному для себе напрямку, побудували літні кемпінги але не такі як ми привикли бачити а надзвичайно прості і водночас комфортні, один, максимум два будиночки зібраних із дерева до них прилягають легкі навісні споруди: кухня, душові кабіни, туалети.
Рівне поле на березі  озера, туристи прижають на своїх «будиночках на колесах». Вони зуміли використовувати свої традиції коли із малозаселених районів з’їжджаються літом шведи, щоб після суворої зими побачити хто пережив рік а молодь могла би знайти собі дівчину чи хлопця для шлюбу. І це останнє на мою думку, відігравало особливу роль в побуті шведів. На відстані 50-60 кілометрів один від одного розміщені поселення як правило це 2-3 дерев’яні будиночки на березі річки або озера, пофарбовані в червоний – радше буряковий колір, тому завдання було знайти собі пару з якою мінімально був у родинних стосунках. Потрібно було здорове потомство. Тому шведи пішли іншим шляхом – знайшли бідну країну Таїланд, де живе дуже працьовитий і слухняний народ. Зуміли використати досягнення науки  і прогресу. І полетіли в  Швецію літаки з Таїланду, були роки що в сезон на збір ягід в Швецію прилітало до 20 тисяч таїландців – чоловіків і жінок. Кожен таїландець має обов’язок зібрати за день мінімум 120 кілограм чорниці і вони її збирають в такій кількості по сьогоднішній день. ( Українці від сили збирають 60-70 кілограм, мотив – таїландці низенькі і їм легше збирати і що мені більше всього треба ).
Після цього шведська ягода потекла рікою в Англію, Бельгію, Голландію і т.д., а разом з нею і величезні гроші в шведську казну.
Але це не єдиний зиск для Швеції. Чоловіки таїландці повертаються на рідні таїландські села, а ось жінки гарненькі, працьовиті, слухняні, залишились в Швеції і створили з шведами сім’ї, кожна як правило має 5-7 дітей. Ідеш величезним шведським селом де максимум 50 будинків а на зустріч мама тайка із нею як у нас каченята гусаком ходять 5-8 дітей. У мами зріст 1.5м а дітей в 14-15 років ( взяли гени своїх батьків ) зріст 1.8-1.9м. А для Швеції чоловіки 2-х метрового зросту – це норма. І немає у них демографічного спаду. ( продовження буде )
                                                                                         
                                                                                                     Ігор Сороківський
Фінляндія знаходиться на півночі Європи. Має вихід до Балтійського моря і межує з Норвегією (на півночі), Росією (на сході та північному сході) та зі Швецією (на північному заході).
Фіни називають  свою батьківщину «Суомі» - «країною боліт». Боліт тут справді дуже багато: вони займають близько 1/3 території. А на цих болотах росте видимо-невидимо морошки – ягоди, з якої виготовляють смачні лікери.
Суомі – це велика, переважно рівнинна країна, значні простори в ній займають горбисті рівнини. Найвища її частина – північний захід: тут знаходяться відроги невисоких Скандинавських гір (до 1365м).
Якщо подивитися з літака на береги Ботнічної та Фінської заток, вони здаються дивним нерівним мереживом. Це тому, що ці береги дуже покраяні, а в морі навколо них купчаться маленькі, переважно скелясті острови – шхери, які утворюють справжній лабіринт. Уздовж берегів обох заток простяглися низини.
Рухаючись далі на схід, у глиб країни, можна потрапити до Озерного плато – території, де майже скрізь є озера. Взагалі озер у Фінляндії, за різними підрахунками, налічується від 187 880 до 200 000! Здебільшого вони з’єднані між собою каналами та річками і створюють великі озерні системи, якими можна мандрувати на човні хоч тижнями. Чималу частину центральних та південних районів Фінляндії вкриває тайга, де трапляються зовсім не займані людиною куточки. Там водяться кабани, лисиці, вовки, лосі і навіть такі звірі, які для більшості країн Європи є великою рідкістю – ведмеді, росомахи й рисі.
Біль як третина території «країни боліт» лежить поза Полярним колом. Але аж ніяк не означає, що у Фінляндії страшенно холодно: клімат тут перехідний від морського до континентального (за винятком Лапландії, де панує субарктичний клімат). Зазвичай зими тут сніжні і морозні, але влітку на більшій частині країни температура піднімається до +20ºС  і вище. Річ у тім, що фінський клімат пом’якшує близькість Балтійського моря.
«Фінляндією», тобто «країною фінів», ці землі назвали шведи, які в XII ст. під приводом впровадження християнства  стали здійснюватися набіги на країну і поступово захопили її всю. Шведське панування тривало майже шість років, і деякі його наслідки відчуваються й досі: хоча у країна живе не так вже й багато шведів (близько 6,1% всього населення Фінляндії), але шведська є офіційною мовою поряд із фінською.
Нинішня Фінляндія дотримується принципів нейтралітету і вважається однією з розвинених передових держав планети. У нас вона відома передусім як виробник високоякісного паперу та мобільних телефонів «Нокіа», але, ясна річ, тут виготовляють не лише папір та телефони. Багата на ліси Фінляндія завжди була одним із провідних експортерів виробів із дерева. Ліси тут вирубують досить інтенсивно, але фіни постійно їх відновлюють: вона негайно висаджують на вирубаних ділянках молоді деревця, угноюють ґрунти. Щоправда, північні ліси ростуть набагато повільніше від південних. Але, як би там не було, деревообробна промисловість тут і досі є одним із «китів», на яких тримається економіка країни: наразі Фінляндія посідає третє місце в світі за експортом пиломатеріалів і шосте – целюлози. Розвинені також суднобудування (країна посідає перше місце в світі за випуском криголамів), металургія, хімічна, легка та харчова промисловість.
У фінському сільському господарстві, як і в багатьох інших північних країнах, де родючих земель замало, переважає тваринництво. Тут розводять свиней та велику рогату худобу, а також песця, норку та сріблясту лисицю (за експортом цінного хутра Фінляндія посідає одне з провідних місць у світі).
Туристичний бізнес тут теж поставлений на широку ногу. Іноземних гостей у Фінляндії щороку буває по кілька мільйонів, переважно взимку. Чого вона їм тільки не пропонує оцій порі року: і різноманітні ігрові шоу, і катання на справжньому криголамі, і ночівлю у крижаному замку, і, звичайно ж, нескінченні лижні траси.
 А з середини літа розпочинається сезон збору лісової ягоди (чорниця, брусника, морошка та гриби) з кінця липня і триває до середини вересня (до початку приморозків, приблизно 1,5-2 міс).
Збір лісових ягід (морошка,чорниця,брусниця)
Робота не з легких! Потрібно ходити по лісі. Тому вимоги до кандидатів це:
- вік від 18 - 60 років з хорошим станом здоров'я ;
- закордонний паспорт, виданий не раніше, ніж 10 років тому та дійсний не менше, ніж три місяці після запланованої дати повернення;
-маршрутний лист (шлях) від ПП Термоакустика.
Приїхавши в Фінляндію ми Вас забезпечуємо комфортним житлом (5-8 Євро/день з чол.) Також розбиваємо на групи (4-5 чол.) для роботи. Якщо у Вас є власне авто, можете їхати на ньому і зекономите гроші на дорозі.
Багато різних фірм відправляє людей у Фінляндію на початку липня на роботу,вони обдурюють людей ,тому що сезон ягід починається тільки з 25-30 липня.
Наша фірма ПП Термоакустика цього ніколи не робить за два-три дня нам міністерство повідомляє до початку  сезону і ми тоді відправляєм свої сформовані заздалегідь групи людей.
Харчування на власному забезпеченні,котеджі всім необхідним оздоблені для проживання,навіть і для оздоровлення (сауною).
Там не має фермера який буде контролювати та примушувати Вас працювати! Ви, із своєю групою, самі будете планувати свій робочий день та вихідні.
Оплата праці від виробітку. Скільки назбираєте - те і заробите! Збираємо не руками, а спец. засобами (про їх види та переваги розповім потім).За сезон чистими можна заробити від 1000 до 2000 Євро ( можна і більше).Але Ваш заробіток залежить від Вашої працьовитості та бажання робити.
Р.S.Поїздкою у Фінляндію Ви :відпочиваєте в найекологічнішій країні світу та на берегах Балтійського моря,відновлюєте свій організм (чистим повітрям,екологічною водою,вітамінізованими природніми  ягодами піднімаєте свою імунну систему ,і заробляєте хороші гроші).

    Доктор філософії:  Ігор Смолинець
Позаштатний радник ПП «Термоакустика» На громадських засадах.
Куди б ви не подалися у Швеції – на південь, північ, захід чи схід, жива природа завжди буде поруч. Не видно, адже половину території вкривають ліси, де видиться безліч різних тварин – від ведмедів до гризунів; десяту частину займають внутрішні води (тільки озер тут понад 100 тис.!), а сьому частину – болота. Навіть у Стокгольмі – мегаполісі, де живе близько 2 млн людей, - є великі ділянки лісів, луки, річки та галявини. Але міським жителям, мабуть, замало цих зелених оаз серед царства заліза й бетону, тому вони часто виїжджають відпочивати за місто, будують дачі (наразі дачі становлять 20% усіх осель у країні!). А для того, щоб зберегти свою природу, створюють національні парки, заповідники і обмежують забудову берегів річок, озер та морського узбережжя. 
Дивовижна Швеція – найбільша з країн Північної Європи, вона охоплює близько 3/5 території Скандинавського півострова. Північний захід країни зайнятий залісненими Скандинавськими горами (найвища точка – гора Кебнекайсе, 2123 м), де є близько 200 льодовиків. На півночі знаходиться плоскогір’я Норланд, яке уступами спускається до Ботнічної затоки. На півдні розташоване не високе кам’яне плоскогір’я Смоланд, а на крайньому півдні – півострів Сконе, що є головним сільськогосподарським районом Швеції, оскільки рельєф тут рівнинний, а ґрунти родючі.
Клімат країни, попри її північне розташування, не суворий (на нього впливає тепла течія Гольфстрім), помірний, перехідний від морського до континентального. Середня температура січня на півдні коливається від 0 до     -5ºС, липня – від +15 до +17ºС, на півночі – відповідно від -6 до -14ºС і від +10 до +11ºС. По-справжньому холодно на території Швеції буває лише у Лапландії. У цьому краю вічної мерзлоти температура взимку може опускатися до -40ºС та нижче.
Значно більше ми знаємо про епоху вікінгів, що у Швеції припала на IX – XI ст. Родючих земель тут завжди було обмаль, тому місцеві жителі або займалися скотарством та мисливством, або брали участь у походах норвезьких та данських вікінгів і разом з ними борознили моря, грабували міста і села, забирали людей у рабство або обкладали даниною. Чимало шведів рушило на пошуки щастя на торгових кораблях. У XI – XII ст.. вони через територію Київської Русі дісталися по річках Чорного моря та Візантії і проклали славетний торговий шлях «із варяг у греки».
У цій країні вже багато років дуже популярним є так званий «природний» туризм. Адже де, як не у Швеції, більшу частину якої країни займають природні простори, знайомитися з казковим світом фіордів, водоспадів та суворих снігів! Саме тому любителі екстриму навіть у літку, коли інші засмагають на середземноморських пляжах, їдуть до Лапландії, де з 13 червня до 13 липня сонце не заходить за обрій, де можна рибалити у чистих холодних річках та гуляти по густих лісах, де майже завжди панує морок.
Але останнім часом стрімкими темпами у Швеції розвивається і міський туризм. Шведська столиця Стокгольм, хоча й не має визнаних шедеврів архітектури, чи відомих пам’яток старовини, є одним із найкращих міст Європи і своїм незвичним поєднанням дикої природи з міською культурою приваблює туристів усього світу. «Північна Венеція» – так називають Стокгольм – розташувалася на скелястих берегах, півостровах та островах протоки Норстрем, що з’єднує протоку Балтійського моря Сальштен з озером Меларен. Тому невід’ємна частина міського пейзажу – вода. Річки і канали тут є повсюди, куди не кинеш оком, навіть у центрі Стокгольма можна купатися чи ловити рибу  - вода тут надзвичайно чиста. Та й сам Стокгольм визнано найчистішою столицею на планеті, бо в ньому зовсім не має шкідливих виробництв.
Збір лісових ягід
(морошка,чорниця,брусниця)
Протягом багатьох років ПП ,,Термоакустика’’ займається направленням людей на збір диких ягід на півночі Швеції та Фінляндії. За цей час ми встановили наступну закономірність: після споживання чорниці та морошки у людей, які вели сидячий спосіб життя і проводили більшу частину часу за комп’ютером, спостерігалося значне покращення зору, зниження ваги на 8-10 кг та стійкий імунітет до простудних захворювань. Окрім цього, в вищезазначених місцях людське око зачаровує незаймана дика природа. На кожному кроці Ви можете зустріти тут диких звірів: лосів, оленів (карібо), козуль, які не бояться людей. Ви отримаєте велику насолоду від риболовлі (щуки, окуні, харіуси, плотва). За кілька годин можна наловити 5-10 щук по 3-5 кг кожна. Ліцензія на ловлю сьомги коштує 10 євро на тиждень. А яка смачна ця риба, якщо її правильно приготувати! Не зайвим буде також згадати про величезну кількість грибів: білі, підосичники, підберезники, лисички тощо. Важливим також є і те, що при зборі ягід існує можливість заробити непогані гроші!
Ціна ягід
2013 рік
2014 рік
Морошка
12-16 євро/кг
9-11 євро/кг
Чорниця
2,0-2,8 євро/кг
1,4-2 євро/кг
Брусниця
1,8-2,4 євро/кг
1,1-1,3 євро/кг

Початківці можуть зібрати за день: морошки – 10-20 кг, чорниці – 30-50 кг, брусниці – 50-80 кг. Оплата за збір ягід проводиться одразу ж на місці.
Проживання. Лапландія: 3-х кімнатний котедж на 6-7 чол. із сауною, кухнею, ТВ, буде коштувати від 50-70 євро на добу. В інших місцях проживання – від 7-9 євро за добу з особи. Як привило, це великі дерев’яні будинки з туалетом, душем і кухнею. Ціни на продукти аналогічні українським. Дуже популярними продуктами є риба, гриби. Купляють лише цукор і яйця. Для тих, у кого не виникне бажання збирати ягоди, є можливість закупівлі їх у наших заготівельників. Полярна ягода надзвичайно вітамінізована, у жінок зникають зморшки, значно покращується шкіра і зовнішній вигляд. Люди, котрі пропрацювали там протягом 1,5 місяця молодшають (5-8 років).
Враховуючи досвід минулих років, ми вирішили сформувати групи людей із середнього класу: підприємців, нотаріусів, лікарів, адвокатів, слідчих і суддів, і в.ч. науковців з вищих навчальних закладів.
Великий ефект дає поїздка з дітьми віком від 14-18 років. Вони краще пізнають природу і, що є найважливішим, знайомляться з іншими дітьми, а також самостійно заробляють свої перші ,,великі гроші’’…
Підготовка до подорожі. Необхідно вчасно відкрити шенген візу на себе і на дітей, бажано зробити це в період з лютого по травень + страховка польська – 100 злотих/міс, українська – 500 грн./міс.
Витрати. Паливо на заправку автомобіля, відстань 2500 км, близько 250 літрів, паром від 100-500 євро за автомобіль і пасажирів (залежно від маршруту), якщо сухопутним шляхом – витрати лише на паливо.
Наші комісійні. 150 євро (з особи в українській валюті по курсу національного банку).

Доктор філософії:  Ігор Смолинець
Позаштатний радник ПП «Термоакустика» На громадських засадах.


 

РЕЖИМ ПАНОРАМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ ВУЛИЦЬ
  • Натисніть на значок чоловічка man що в правому нижньому куті мапи та не відпускаючи, перетягніть його на область мапи, яку бажаєте оглянути
  • Переглядати можна вулиці та місця, відмічені блакитними лініями і крапками
  • Щоб вийти з панорамного режиму, натисніть стрілку «назад» arrow що у верхньому лівому куті
переглядів: 6360
Інформація про «Термоакустика» перевірена 23.08.2017 сервісом ★"Ваш довідник"★
переглянути інші органцізації в рубриці:
Робота та навчання > Вакансії