Буд Інвест Ком

м. Львів, с. Сокільники
(067) 837-53-54;
(032) 275-07-74
зберегти цю органцізацію на пошту
Ви вказали не дійсний e-mail
Візитна картка успішно надіслана!
знайшли помилку?
Будівництво котеджів на замовлення у селі Сокільники в районі новозбудованих особняків. Продаж квартир в житловому будинку.
Розташування нового житлового комплексу характеризується певними особливостями: відстань до центра міста складає всього 9 км; відстань до торгівельних центрів «King Сross Leopolis», «Praktiker», «Епіцентр» та «Metro» становить 5 км.

Проектом забудови передбачено будівництво 9-ти 4-поверхових житлових будинків з мансардними поверхами та 3-поверхових житлових будинків з мансардними поверхами, автостоянкою, місцем для відпочинку дорослих та дітей та 22 котеджів.

На території забудови житлового масиву прокладено магістральні мережі водопостачання, газопостачання, каналізації та електропостачання. Загальна площа земельної ділянки, на якій передбачається забудова становить 4,6 га.

Котеджі

Котедж або окремо стоячий будинок будується під замовлення клієнта. За внутрішніми роботами передбачено. Нульовий цикл: стяжка, штукатурка, мідна проводка. Встановлюється: двохфункційний котел, батареї, металопластикові вікна, броньовані двері. Всі комунікації: світло заведене та розведено по будинку, газ,центральна каналізація, вода. На території забудови є дві власні скважини. Будинок будований із якісних матеріалів за сучасними технологіями. Територія забудови обжита новозбудованими особняками та чотирьохповерховим житловим будинком і з червня 2014 року планується будівництво наступного будинку. Хороший заїзд. Узгоджено маршрутне таксі із міста Львова до готелю «Галіція». Котеджі будуються під замовлення клієнта, окремо стоячими, або спареними по два. Під кожен котедж надається власна земельна ділянка площею від 0,05 Га, яка включена в ціну об’єкта. Ціна об’єкта становить 700 у.о./кв.м.

Житловий будинок:

Житловий будинок складається з 24 квартир, який на даний момент уже збудований і здається у вересні 2014 року. Поруч із червня 2014 року починається будівництво наступного дзеркального будинку, здача планується у липні 2015 року. Будинок на чотири поверхи.

Характеристика:

  • 1-кім. квартири площею  55,1 кв.м.
  • 2-х кім. квартири площею 66,6 кв.м.
Детальніша інформація на сайті: www.bic.lviv.ua

РЕЖИМ ПАНОРАМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ ВУЛИЦЬ
  • Натисніть на значок чоловічка man що в правому нижньому куті мапи та не відпускаючи, перетягніть його на область мапи, яку бажаєте оглянути
  • Переглядати можна вулиці та місця, відмічені блакитними лініями і крапками
  • Щоб вийти з панорамного режиму, натисніть стрілку «назад» arrow що у верхньому лівому куті
переглядів: 5729
Інформація про «Буд Інвест Ком» перевірена 29.07.2019 сервісом ★"Ваш довідник"★
переглянути фотогалерею цієї організації
4 фото
переглянути інші органцізації в рубриці:
Нерухомість > Житлові комплекси