Найдорожча ресторація Галичини, Ресторан

діяльність: Заклади харчування
м. Львів, пл. Ринок, 14/8 (другий поверх)
(050) 430-87-83
зберегти цю органцізацію на пошту
Ви вказали не дійсний e-mail
Візитна картка успішно надіслана!
знайшли помилку?
Ресторан «Мережі концептуальних авторських ресторанів «!ФЕСТ». Фішка закладу — інтер’єр, багатий на історію львівського і світового масонства і надзвичайно висока вартість страв: середній чек сягає 1000 гривень
Ресторан «Мережі концептуальних авторських ресторанів «!ФЕСТ» Найдорожча Ресторація Галичини розташований в саму центрі старовинного Львова, навпроти міської Ратуші над Крилатим левом. Це закрита для стороннього ока ресторація, де відвідувач потрапляє у світ таємничого інтер’єру, легкої класичної музики та джазу, загадкових символів та знаків, масонських традицій та європейської кухні.

Для гостей закладу буде цікавим таємний вхід до залів ресторану, неординарний дизайн вбиралень, лише чоловічий персонал, а також відтепер діє пропозиція Cork Fee: будь-який відвідувач може принести із собою пляшку вина, придбану у виномаркеті Wine Time або cупермаркеті напоїв з цілого світу "Ваш Сомельє".

Завітавши у заклад можна відчути себе лицарем за круглим столом, романтиком на балкончику площі Ринок, а також дізнатись, які українці приклались до масонського руху і як масонський рух приклався до України.

Найдорожча Ресторація Галичини підтримує систему лояльності LOKAL, кожен власник карток клієнтів отримує все в 10 разів дешевше.
РЕЖИМ ПАНОРАМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ ВУЛИЦЬ
  • Натисніть на значок чоловічка man що в правому нижньому куті мапи та не відпускаючи, перетягніть його на область мапи, яку бажаєте оглянути
  • Переглядати можна вулиці та місця, відмічені блакитними лініями і крапками
  • Щоб вийти з панорамного режиму, натисніть стрілку «назад» arrow що у верхньому лівому куті
переглядів: 1004
Інформація про «Найдорожча ресторація Галичини, Ресторан» перевірена 28.03.2017 сервісом ★"Ваш довідник"★
переглянути фотогалерею цієї організації
6 фото
переглянути інші органцізації в рубриці:
Відпочинок > Заклади харчування